Sloučení objednávek

Sloučení objednávek

Proč se vyplatí registrovat?

Uspořit můžete nejen s poplatky doručení, ale nyní máte možnost využít i naši extra funkci: sloučení objednávek!

V případě, že jste registrovaným členem našeho E-shopu, a zadáte objednávky na dobírku v krátkém čase po sobě, máte možnost při závěru na sloučení svých objednávek. Zatímco jsme nezačali balit Vaše předchozí objednávky, tak při shrnutí nové objednávky si můžete zvolit možnost "sloučení objednávek". Takto se Vaše zvlášť objednané výrobky dostanou do jedné sběrné objednávky a budou doručeny v jednom balíčku.

(V případě, že již máte zadané a uzavřené od sebe odděleny 2 objednávky, nemůžete je sloučit s dalšími, třetími objednávkou. Vždy je možné spojit pouze dvě objednávky.)

Jaké objednávky víte sloučit?

Je důležité, že sloučit víte pouze objednávky na dobírku.

Pokud máte předchozí objednávky vyplacené formou kterékoli online platby, bohužel v tomto případě je sloučení nemožné. Platební forma sloučených objednávek musí zůstat v každém případě dobírková.

Při sloučených objednávok Vám nemůžeme zajistit možnost online platby!

Co se stane, pokud byste chtěli sloučit objednávky, které jste si zakoupili během promocí?

Je důležité vědět, že po sloučení hodnota zlevněných výrobků ve vaší objednávce se nemění. Ceny produktů budou mít stejnou hodnotu, jakou měly v originální objednávce.

Jak se budou vyvíjet platební možnosti při sloučení mých objednávek?

V případě, že po sloučení objednávek dosáhne celková hodnota výrobků hranici bezplatného doručení, na Váš balík neúčtujeme žádné polplatky za doručení. Pokud byste nedosáhli hranici bezplatného doručení, poplatky Vám naúčtujeme pouze jednou, protože sloučené objednávky se považují za jednu.

Dostanu zpětné potvrzení o sloučené objednávce?

Pošleme Vám zpětný e-mail, jakož i při ostatních objednávek. 😊