Odstoupen od smlouvy

VRÁCENÍ zboží / ODSTOUPENÍ od smlouvy

Níže jsou uvedeny informace o postupu při vrácení zboží. Před vrácením zboží se prosím informuj o tom, jaké jsou možnosti. Vrácení zboží tak budeme moci vyřídit rychle, pružně a způsobem, který je pro Tebe nejpohodlnější.

Právo na odstoupení od smlouvy

Pokud si objednané a dodané zboží přece jenom nechceš ponechat, do 15 dnů od jeho převzetí můžeš bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit.

Oznámení o úmyslu vrátit zboží

Pokud chceš využít svého práva na odstoupení od smlouvy, zašli nám prosím co nejdříve svoje jednoznačné prohlášení o tomto úmyslu. Do 15 dnů od převzetí nám musíš dodat také samotné zboží. Je-li to možné, o svém úmyslu vrátit zboží nás prosím informuj písemně. Prosíme, abys nám napsal(a) na emailovou adresu: info@hadafashion.cz nebo zavolej na telefónní číslo: +420 721 856 673

Přijetí prohlášení, v němž nám oznámíš svůj úmysl vrátit zboží, Ti neprodleně potvrdíme e-mailem. Pokud je to možné, uveď prosím i číslo svého bankovního účtu, abychom Ti mohli co nejrychleji poukázat částku za vrácené zboží. Zboží musíš do 15 dnů od jeho převzetí zaslat na tuto adresu: SECOND-TEXTIL Kft., GLS HUB Jihlava, Průmyslová 1, 58601 Jihlava. Z oděvu prosím neodstraňuj visačku Hada! Pokud visačku odstraníš, nebudeme schopni oblečení identifikovat, a tím pádem ani vrátit jeho cenu.

Náš webshop vrací kupní cenu vráceného zboží do 15 dnů od jeho doručení. Důležité je, že náklady spojené s vrácením zboží hradíš Ty, tzn. musíš zaplatit zaslání zboží na adresu SECOND-TEXTIL Kft., GLS HUB Jihlava, Průmyslová 1, 58601 Jihlava , ale kromě toho už žádné další platební povinnosti nemáš. Balíky zaslané na dobírku naše firma nemůže převzít!

Dbej na to, abys výrobek používal/a k jeho určenému účelu, protože společnost Second-Textil Kft. od Tebe může požadovat náhradu škody vzniklé v důsledku nesprávného používání.

Máte možnost i na vrácení vadného zboží. V takovém případě prosím o písemné vyjádření o tom, že jsme Vám dodali vadné zboží. V případě vadného zboží Vám částku přepoěleme takovou formou, jakou jste si zvolili při zaplacení objednaného zboží.

V případě, že zboží bude vráceno z jiného důvodu, prosíme, abyste postupovali také podle výše uvedeného a my Vám kupní cenu vrátíme.

Po doručení balíku do naší firmy bude pořízen videozáznam z jeho rozbalení a z ohledání vráceného zboží. Je to nutné proto, abychom se vyhnuli případným pozdějším nedorozuměním (například ohledně toho, zda bylo vrácené zboží poškozené nebo neúplné).

Adresa pro vrácení zboží: SECOND-TEXTIL kft., GLS HUB Jihlava, Průmyslová 1, 58601 Jihlava