Dodací informace

Dodací informace:

Doručení balíku v GLS parcelshop:

Zákazník má možnost si vybrat místo na převzetí balíku v nabídnutém seznamu GLS parcel shopu.

Hada Fashion doručuje objednávky kurýrní službou na požadovanou adresu:

Objednané zboží bude doručeno kurýrní službou 4-6 pracovních dnů přes společnost GLS Czech Republic. O stavu objednávky tě budeme informovat pomocí e-mailových zpráv a SMS. Podmínkou doručení zpráv o stavu objednávky je správně udána e-mailová adresa a číslo mobilu, který bude přijímat SMS zprávy.

  1. Oznámení o zásilce: Tento e-mail posíláme pokud je tvá objednávka připravena a předána doručovací službě. Objednávku může očekávat v následující pracovní den.
  2. E-mail a SMS zpráva v den doručení: Tuto zprávu posílá již doručovatelská společnost v den doručení objednávky. Ve zprávě ti oznámí předpokládaný časový interval doručení zúžen na 3 hodiny. Ve zprávě najdeš i telefonní číslo přímo na kurýra pro případ upřesnění údajů (např. Přesný čas dodání, místo)
  3. Sledování zásilky: Pomocí čísla balíku máš možnost sledovat stav doručení svého balíku na stránkách GLS Track & Trace. V případě potřeby se můžeš informovat i telefonicky na čísle +420 567 771 111 (pondělí – pátek mezi 7:00 a 18:00).

V případě neúspěšného pokusu o doručení ti pošle kurýrní společnost email. Pomocí identifikačního čísla balíku můžeš změnit údaje o doručení (např. čas nebo upřesnění adresy).

Doručení můžeš očekávat v pracovních dnech mezi 8:00 a 17:00 hodině.

Poplatky za doručení (v případě dodávky na území České republiky)

Doručení:

  • Objednávka do 1250 CZK: 85 CZK
  • Objednávka mezi 1250 a 1660 CZK: 78 CZK
  • Objednávka nad 1660 CZK: zdarma

Doručení členem klubu Háda:

  • Objednávka do 840 CZK: 85 CZK
  • Objednávka mezi 840 – 1250 CZK: 78 CZK
  • Objednávka nad 1250 CZK: zdarma

  Poplatek za doručení neprevzaných a vrácených zásilek hradí zákazník. Balíček může být znovu odeslán pouze po uhrazení poplatku za znovudoručenie převodem předem!

Zákazníci, který odmítnou přijmout objednávku mohou následující objednávku podat pouze v případě platby převodem předem nebo pomocí bankovní karty.

Tyto dopravní ceny jsou platné pouze pro dopravu na území České republiky.

Pokud chceš balík převzít v zahraničí, platit můžeš pouze bankovní kartou.